تمام مشتریان عزیز سولوبریج میتوانند از طریق درگاه اینترنتی آیدی‌پی به وسیله تمام کارت های بانکی عضو شبکه شتاب خرید خود را پرداخت نمایند .
پس از پرداخت و بازگشت به سایت ، پیامک و ایمیل برای شما ارسال میشود .

مشتری میبایست شماره سفارش و شماره کارت بانکی خود را که به نام صاحب پروفایل میباشد به ایمیل info@solobridge.com ارسال یا با شماره تلفن 09371571947 تماس حاصل کند .

سفارشاتی که با پیشرو پست ارسال شوند طی ۱ الی ۷ روز کاری و سفارشاتی که با پیک موتوری ارسال شوند حداکثر ۲۴ ساعت کاری تحویل میشوند.
سفارشات فقط در روز و ساعات کاری قابل ارسال هستند.

ارسال سفارشات از طریق پیشرو پست به سراسر ایران با نرخ ثابت پانزده هزار تومان و از طریق پیک موتوری با نرخ متغیر و به صورت پس کرایه انجام میشود .
تمام سفارشاتی که بالای سیصد هزار تومان باشند به صورت رایگان به سراسر ایران ارسال خواهند شد .

هرگونه ایراد و مشکل فنی باید حداکثر تا ۷ روز پس از دریافت کالا ، به سولوبریج اطلاع داده شود .

بله ، اگر کالای خریداری شده ایراد ، مشکل فنی ، آسیب دیدگی و یا از نظر مشخصات با اطلاعات سولوبریج مغایرت داشته باشد میتوانید کالای دریافتی خود را مرجوع و تمام هزینه پرداختی خود را دریافت کنید .

اگر مغایرت ، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است ، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه ، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد ، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
در صورتی که امکان تشخیص مغایرت و کسری اقلام همراه تنها با باز کردن بسته‌بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
برچسب زدن یا نوشتن توضیحات ، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره یا مخدوش کردن آن ، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد .

ایمیل : info@solobridge.com
شماره تماس : 09371571947